WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: Path
fi: Polku

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: type
fi: tyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Nodes
fi: Solmut

en: Server settings
fi: Palvelimen asetukset
