WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Opérations

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Size
fr: Taille

en: Name
fr: Nom

en: Add
fr: Ajouter

en: Path
fr: Chemin

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Created
fr: Créé

en: Nodes
fr: Nœuds

en: Verbose
fr: Mode verbeux

en: Server settings
fr: Paramètres du serveur

en: Full
fr: Complet

en: Modified
fr: Modifié

en: Automatic
fr: Automatique

en: Server
fr: Serveur

en: Debugging
fr: Débogage

en: Attachements
fr: Pièces jointes
