WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gl: Eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: type
gl: tipo

en: Created
gl: Creado

en: Server settings
gl: Configuración do servidor
