WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Server settings
gu: સર્વર ની ગોઠણીઓ
