WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: זמין

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוסף

en: Path
he: מיקום

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: type
he: סוג

en: Created
he: נוצר

en: Server settings
he: הגדרות שרת

en: Compression
he: דחיסה
