WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Size
hi: आकार

en: Name
hi: नाम

en: Path
hi: मार्ग

en: type
hi: प्रकार

en: Server settings
hi: सर्वर सेटिंग
