WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Izbriši

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: type
hr: vrsta

en: Created
hr: Kreirano

en: Verbose
hr: Rječito

en: Server settings
hr: Postavke poslužitelja
