WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Size
ja: サイズ

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Path
ja: パス

en: Filename
ja: ファイル名

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: type
ja: タイプ

en: Created
ja: 作成

en: Nodes
ja: ノード

en: Verbose
ja: 詳細なメッセージを出力

en: Server settings
ja: サーバーの設定

en: Modified
ja: 変更済み

en: Compression
ja: 圧縮
