WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Ubah

en: Size
jv: Ukuran

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: type
jv: tipe

en: Created
jv: Digawé

en: Nodes
jv: Node

en: Server settings
jv: Sétingan server
