WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დასტური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Server settings
ka: სერვერის პარამეტრები
