WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Name
kk: Аты

en: Path
kk: Жол

en: type
kk: түр

en: Created
kk: Құрылған

en: Server settings
kk: Сервер баптамалары
