WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: type
km: ប្រភេទ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Server settings
km: ការកំណត់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ
