WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: type
ku: جۆر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Server settings
ku: سازکارییەکانی ڕاژەکار
