WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: rinkmenos vardas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: type
lt: tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: Modified
lt: Redaguota

en: Compression
lt: Suspaudimas
