WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Path
ml: വഴി അഥവാ പാത്ത്

en: Server settings
ml: സെര്‍വര്‍ ക്രമീകരണം
