WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: type
mn: төрөл

en: Nodes
mn: Зангилаанууд
