WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: type
mr: प्रकार

en: Created
mr: प्रकाशन
