WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Server settings
my: ဆာ​ဗာ​အား​တည်ဆောက်​ပြင်ဆင်​ထား​ပုံ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ
