WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Name
ne: नाम
