WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Server settings
nl: Serverinstellingen

en: Full
nl: Volledig

en: Modified
nl: Aangepast

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Compression
nl: Compressie
