WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: Created
nn: Laga

en: Server settings
nn: Tenarinnstillingar
