WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ
