WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Dodaj

en: Operations
pl: Czynności

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Enabled
pl: Włączony

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Wielkość

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Advanced settings
pl: Zaawansowane ustawienia

en: type
pl: typ

en: Created
pl: Utworzono

en: Nodes
pl: Węzły

en: Verbose
pl: Szczegółowość informowania

en: Server settings
pl: Ustawienia serwera

en: Full
pl: Pełny

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Compression
pl: Kompresja
