WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Disabled
pt: Inativo

en: Enabled
pt: Ativo

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Size
pt: Tamanho

en: Name
pt: Nome

en: Add
pt: Adicionar

en: Path
pt: Caminho

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: type
pt: tipo

en: Created
pt: Criado

en: Nodes
pt: Nós

en: Server settings
pt: Definições de servidor

en: Full
pt: Completo

en: Modified
pt: Modificado

en: Automatic
pt: Automático
