WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ro: Şterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operaţii

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Modifică

en: Size
ro: Mărime

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adăugare

en: Path
ro: Cale

en: Filename
ro: Nume fişier

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: type
ro: tip

en: Created
ro: Creat

en: Nodes
ro: Noduri

en: Verbose
ro: Explicit

en: Server settings
ro: Configurare server
