WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Действия

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Изменить

en: Size
ru: Размер

en: Name
ru: Название

en: Add
ru: Добавить

en: Path
ru: Путь

en: Filename
ru: Имя файла

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: type
ru: тип

en: Created
ru: Создано

en: Nodes
ru: Материалы

en: Verbose
ru: Подробная информация

en: Server settings
ru: Настройки сервера

en: Full
ru: Полный

en: Modified
ru: Изменено

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Server
ru: Основной

en: Compression
ru: Сжатие

en: Attachements
ru: Прикрепления
