WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: type
sk: typ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Nodes
sk: Uzly

en: Verbose
sk: Sledovanie zmien

en: Server settings
sk: Nastavenia servera

en: Full
sk: Plný

en: Automatic
sk: Automatický

en: Compression
sk: Kompresia

en: Debug level
sk: Úroveň ladenia
