WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: type
sl: tip

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Server settings
sl: Nastavitve strežnika
