WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Elemino

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Veprime

en: Disabled
sq: Jo aktiv

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: type
sq: lloji

en: Created
sq: Krijuar

en: Server settings
sq: Rregullimet e serverit
