WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Server settings
sr: Подешавања сервера
