WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Path
sv: Sökväg

en: Filename
sv: Filnamn

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: type
sv: typ

en: Created
sv: Skapad

en: Nodes
sv: Noder

en: Verbose
sv: Detaljerad

en: Server settings
sv: Inställningar för servern

en: Full
sv: Fullständig

en: Modified
sv: Modifierad

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Debugging
sv: Avsöker

en: Compression
sv: Komprimering
