WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Size
ta: அளவு

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Path
ta: பாதை

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: type
ta: வகை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Server settings
ta: வழங்கி அமைவுகள்
