WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Name
th: ชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: type
th: ชนิด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Server settings
th: การตั้งค่าเซิร์ฟเวอร์
