WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Дії

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Name
uk: Ім'я

en: Add
uk: Додати

en: Path
uk: Шлях

en: Filename
uk: Ім'я файлу

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: type
uk: тип

en: Created
uk: Створено

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Verbose
uk: Подробиці

en: Server settings
uk: Параметри сервера

en: Full
uk: Повністю

en: Modified
uk: Змінено

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Server
uk: Сервер

en: Compression
uk: Стиснення

en: Debug level
uk: Рівень відладки

en: Performances
uk: Твори

en: Attachements
uk: Прикріплення
