WebDAV for Drupal (6.x-1.0-rc8) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Size
vi: Dung lượng

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: type
vi: loại

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Nodes
vi: Các node

en: Server settings
vi: Thiết lập máy chủ

en: Full
vi: Đầy đủ
