Web File Manager (6.x-2.10-rc5) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Upload
ast: Xubir

en: file
ast: ficheru

en: 1 attachment | @count attachments
ast[0]: 1 axuntu
ast[1]: @count axuntos

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Owner
ast: Dueñu

en: access denied
ast: accesu torgáu

en: Close
ast: Zarrar

en: Attachments
ast: Axuntos

en: WIDTHxHEIGHT
ast: ANCHORxALTOR
