Web File Manager (6.x-2.10-rc5) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: version
mn: хувилбар

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Permitted file extensions
mn: Зөвшөөрөх файл өргөтгөлүүд

en: Upload
mn: Оруулах

en: file
mn: Файл

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: access denied
mn: хандалт амжилтгүй болсон

en: Maximum file size per upload
mn: Нэг удаа оруулах файлын хамгийн их хэмжээ

en: Total file size per user
mn: Нэг хэрэглэгчийн файлын нийт хэмжээ

en: language
mn: хэл
