Web File Manager (6.x-2.10-rc5) - en to nl translation catalogue (130 entries)

en: title
nl: titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: version
nl: versie

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: format
nl: formaat

en: name
nl: naam

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Permitted file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Upload
nl: Uploaden

en: file
nl: bestand

en: Date Format
nl: Datumformaat

en: Read full article to view attachments.
nl: Lees het volledige artikel om de bijlagen te zien.

en: 1 attachment | @count attachments
nl[0]: 1 bijlage
nl[1]: @count bijlagen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Owner
nl: Eigenaar

en: directory
nl: folder

en: Directory
nl: Map

en: access denied
nl: geen toegang

en: description
nl: beschrijving

en: Sort by file name
nl: Sorteer op bestandsnaam

en: Sort by file size.
nl: Sorteer op bestandsgrootte

en: Sort by mime type.
nl: Sorteer op Mime type

en: Close
nl: Sluiten

en: Modified
nl: Aangepast

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: With links
nl: Met links

en: Without links
nl: Zonder links

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
nl: De maximaal toegelaten afmetingen voor afbeeldingen uitgedrukt in BREEDTExHOOGTE (bijvoorbeeld 640x480). Gebruik 0 wanneer u geen beperkingen wenst.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size MB.
nl: De PHP-instellingen van de site beperken de maximale bestandsgrootte per upload tot %size MB.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
nl: Afhankelijk van de server-configuratie kunnen deze instelling gewijzigd worden in het algemene php.ini bestand, het php.ini bestand in de Drupal-hoofdmap, in het Drupal settings.php bestand of in het .htaccess bestand in de Drupal-hoofdmap.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
nl: De maximale bestandsgrootte van %role moet een getal groter dan nul zijn.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
nl: De maximale bestandsgrootte per upload van %role is groter dan de totale toegestane bestandsgrootte per gebruiker

en: Icon directory
nl: Pictogrammap

en: Name of directory where file type icons are stored (relative to base url).
nl: De naam van de map waarin pictogrammen van bestandstypen opgeslagen worden (relatief aan de base URL).

en: Maximum resolution for uploaded images
nl: Maximale afmetingen voor upgeloade afbeeldingen

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
nl: De maximaal toegelaten afmetingen voor afbeeldingen. Gebruik 0 wanneer u geen beperkingen wenst.

en: WIDTHxHEIGHT
nl: BREEDTExHOOGTE

en: Settings for @role role
nl: Instellingen voor @role rol

en: Maximum file size per upload
nl: Maximale bestandsgrootte per upload

en: Total file size per user
nl: Totale bestandsgrootte per gebruiker

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
nl: De maximale bestandsgrootte van alle bestanden die een gebruiker op de website kan hebben (in megabytes).

en: WebFM attachments
nl: WebFM-bijlagen

en: File Not Found
nl: Bestand niet gevonden

en: File Browser
nl: Bestandsbrowser

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
nl: De afbeelding is herschaald om in de maximaal toegelaten afmetingen van %resolution pixels te passen.

en: Upload success
nl: Upload succesvol

en: Invalid upload path
nl: Ongeldig uploadpad

en: New_Folder
nl: Nieuwe map

en: [<a href="@link">more help...</a>]
nl: [<a href="@link"> meer hulp...</a>]

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: access webfm
nl: toegang tot webfm

en: view webfm attachments
nl: WebFM-bijlagen bekijken

en: administer webfm
nl: WebFM beheren

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: WebFM root not set
nl: WebFM hoofdmap niet ingesteld

en: width
nl: breedte

en: height
nl: hoogte

en: Delete File
nl: Bestand verwijderen

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: Save role
nl: Rol opslaan

en: Delete Directory
nl: Map verwijderen

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: The directory
nl: De map

en:  is not writable
nl:  is niet schrijfbaar

en: mkdir for
nl: mkdir voor

en:  failed
nl:  mislukt

en:  already exists
nl:  bestaat al

en: Invalid name
nl: Ongeldige naam

en: rename
nl: hernoem

en:  fail
nl:  fout

en:  read-only
nl:  alleen-lezen

en: permission denied
nl: toestemming geweigerd

en: Unable to opendir
nl: Kan opendir niet uitvoeren

en: Unable to rmdir
nl: Kan rmdir niet uitvoeren

en: webfm_dbdelete_file() fail for
nl: webfm_dbdelete_file() mislukt voor

en:  could not be deleted
nl:  kan niet worden verwijderd

en:  already in db
nl:  reeds in database

en: Cannot open dir
nl: Kan map niet openen

en: WebFM root directory
nl: WebFM-hoofdmap

en: Root directory used to present the filebrowser user interface.
                                   <br />This path is relative to "File system path" set in admin/settings/file-system.
                                   <br />If this directory path is compound (ie: path/to/root) then the path must already
                                   <br />exist for this setting to validate (ie: path/to).
nl: Hoofdmap die gebruikt wordt om de gebruikersinterface van de bestandbrowser te tonen.
    <br />Dit pad is relatief aan het "Bestandssysteempad" in admin/settings/file-system.
    <br />Indien dit een samengesteld pad is (bijvoorbeeld: pad/naar/hoofdmap), dan dient het pad al
    <br />te bestaan zodat deze instelling doorgevoerd kan worden (bijvoorbeeld: pad/naar).

en: mm/dd/yy
nl: mm/dd/jj

en: Set the order of day/month in date fields.
nl: Bepaal de volgorde van de dag/maand in datumvelden.

en: Display metadata title
nl: Metagegevens van titel weergeven

en: Open attachments in a new browser window
nl: Bijlagen in een nieuw venster openen

en:  root dir not found.
nl:  Hoofdmap niet gevonden.

en:  path does not exist - refresh required
nl:  pad bestaat niet - ververs deze pagina

en: invalid dir
nl: Ongeldige map

en: insufficient params
nl: onvoldoende parameters

en: illegal destination path
nl: ongeldig bestemmingspad

en: illegal name
nl: ongeldige naam

en: invalid file name
nl: ongeldige bestandsnaam

en: illegal operation
nl: ongeldige actie

en: Upload Cancelled
nl: Upload geannuleerd

en: download file
nl: downloadbestand

en: language
nl: taal

en: refresh
nl: verversen

en: No file path supplied
nl: Geen bestandspad gegeven

en:  could not be inserted into db
nl:  kon niet worden toegevoegd aan de databank

en: Working... please wait
nl: Bezig... even geduld alstublieft

en: Attached Files
nl: Bijlagen

en: Too long
nl: Te lang

en: correct input
nl: juiste invoer

en: file owner
nl: eigenaar van bestand

en: image type
nl: afbeeldingstype

en: Public download
nl: Publieke downloads

en: Create Subdirectory
nl: Submap aanmaken

en: Rename File
nl: Bestand hernoemen

en: Download as file
nl: Download als bestand

en: View file
nl: Bestand weergeven

en: Add file to database
nl: Voeg bestand toe aan database

en: Remove file from database
nl: Verwijder bestand uit database

en: File permissions
nl: Bestandspermissies

en: WebFM image
nl: WebFM afbeelding

en: WebFM Image
nl: WebFM afbeelding

en: WebFM Popup
nl: WebFM popup
