Web File Manager (6.x-2.10-rc5) - en to tr translation catalogue (46 entries)

en: title
tr: başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin Değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: File
tr: Dosya

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Attachment
tr: Ek

en: Permitted file extensions
tr: İzin verilen doya uzantıları

en: Upload
tr: Yükleme

en: file
tr: dosya

en: Read full article to view attachments.
tr: Eklentileri görebilmek için tam metni okuyun.

en: 1 attachment | @count attachments
tr[0]: @count ekli dosya

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Owner
tr: Sahibi

en: access denied
tr: erişim engellendi

en: Close
tr: Kapat

en: Attachments
tr: Ekler

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
tr: İzin verilen en büyük resim boyutu GENİŞLİKxYÜKSEKLİK (Ör: 640x480) şeklinde gösterilir. Herhangi bir kısıtlama olmaması için 0'a ayarlayabilirsiniz.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
tr: Sunucu ayarlarınıza göre, bu ayarlar sistem genelini etkileyen bir php.ini dosyasında, Drupal kök dizininizdeki bir php.ini dosyasında, Drupal sitenizin settings.php dosyasında ya da Drupal kök dizinindeki .htaccess dosyasında değiştirilebilir.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
tr: %role dosya boyu sınırı sıfırdan büyük bir sayı olmalıdır.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
tr: %role dosya boyu sınırı kullanıcılar için tanımlı toplam dosya boyutundan daha büyük.

en: Maximum resolution for uploaded images
tr: Yüklenen resimler için en yüksek çözünürlük

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
tr: İzin verilen en büyük resim boyutu GENİŞLİKxYÜKSEKLİK (Ör: 640x480) şeklinde gösterilir. Herhangi bir kısıtlama olmaması için 0'a ayarlayabilirsiniz.

en: WIDTHxHEIGHT
tr: GENİŞLİKxYÜKSEKLİK

en: Maximum file size per upload
tr: Yükleme başına en yüksek dosya boyutu

en: Total file size per user
tr: Kullanıcı başına toplam dosya boyutu

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
tr: Bir kullanıcının sitede barındırabileceği tüm dosyaların en yüksek boyutu (megabayt cinsinden).

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
tr: Resim izin verilen en yüksek çözünürlük olan: %resolution boyutuna göre ayarlandı.

en: [<a href="@link">more help...</a>]
tr: [<a href="@link">ek bilgi...</a>]

en: Clear
tr: Temizle

en: Delete role
tr: Rolü sil

en: Save role
tr: Rolü kaydet

en: Resize
tr: Boyutlandır

en: Add role
tr: Rol ekle

en: mm/dd/yy
tr: aa/gg/yy

en: language
tr: dil
