Web File Manager (6.x-2.10) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Close
am: ዝጋ

en: [<a href="@link">more help...</a>]
am: [<a href="@link">ተጨማሪ እርዳታ...</a>]

en: Clear
am: አጥራ

en: Add role
am: ሚና ጨምር

en: language
am: ቋንቋ
