Web File Manager (6.x-2.10) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: title
be: назва

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Filename
be: Назва файла

en: link
be: спасылка

en: format
be: фармат

en: Attachment
be: Дадатак

en: Permitted file extensions
be: Дазволеныя пашырэньні файлаў

en: Upload
be: Загрузіць

en: file
be: файл

en: Read full article to view attachments.
be: Прачытайце матар'ял цалкам, каб пабачыць прымацаваныя файлы.

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Owner
be: Уладальнік

en: access denied
be: дасяг забаронены

en: Attachments
be: Дадаткі

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
be: Максымальны памер выявы паводле ШЫРЫНЯ*ВЫШЫНЯ (напрыкляд, 640x480). Нуль азначае адсутнасьць абмежаваньняў.

en: Maximum resolution for uploaded images
be: Максымальная разгортка для запампаваных выяваў

en: Maximum file size per upload
be: Максымальны памер файла для запампоўкі

en: Total file size per user
be: Сумарны памер файлаў на карыстальніка

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
be: Максымальны памер (у МВ) усіх файлаў, якія карыстальнік можа захоўваць на сайце.

en: File Browser
be: Файлавы браузэр

en: File Upload
be: Загрузіць файл

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
be: Памеры выявы былі зьмененыя, каб адпавядаць дапушчальным памерам у %resolution піксэляў.

en: Delete File
be: Выдаліць файл

en: Delete role
be: Выдаліць ролю

en: Save role
be: Захаваць статус

en: Resize
be: змена памеру

en: Add role
be: Дадаць ролю

en: mm/dd/yy
be: мм/дд/гг

en: language
be: мова

en: refresh
be: абнавіць
