Web File Manager (6.x-2.10) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Permitted file extensions
hy: Թույլատրված ֆայլերի ընդլայնումները

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: file
hy: ֆայլ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: access denied
hy: մուտքը արգելված է

en: Delete role
hy: Ջնջել դերը:

en: language
hy: լեզու
