Web File Manager (6.x-2.10) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: File
mr: फाईल

en: version
mr: आवृत्ती

en: Date
mr: दिनांक

en: Size
mr: आकार

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: link
mr: शृंखला

en: format
mr: साचा

en: Upload
mr: अपलोड

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Owner
mr: मालक

en: Close
mr: बंद

en: language
mr: भाषा
