Web File Manager (6.x-2.10) - en to pl translation catalogue (64 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: version
pl: wersja

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: link
pl: odnośnik

en: name
pl: nazwa

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Permitted file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia plików

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: file
pl: plik

en: Read full article to view attachments.
pl: Lista załączników znajduje się w dalszej części wpisu.

en: 1 attachment | @count attachments
pl[0]: 1 załącznik
pl[1]: @count załączniki
pl[2]: @count załączników

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Owner
pl: Właściciel

en: Directory
pl: Katalog

en: access denied
pl: odmowa dostępu

en: description
pl: opis

en: Sort by file name
pl: Porządkuje wedle nazwy pliku

en: Sort by file size.
pl: Porządkuje wedle nazwy pliku

en: Sort by mime type.
pl: Porządkuje wedle typu MIME

en: Close
pl: Zamknij

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Attachments
pl: Załączniki

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
pl: Maksymalne wymiary wysyłanego pliku graficznego zapisuje się w formie SZEROKOŚĆxWYSOKOŚĆ (np. 640x480). Wpisanie 0 znosi ograniczenie.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
pl: Maksymalny rozmiar pliku dla użytkowników o roli %role musi być wyrażony liczbą większą od zera.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
pl: Maksymalna wielkość wysyłanych plików dla użytkowników o roli %role jest większa, niż maksymalna wielkość wszystkich plików, które może wysłać użytkownik

en: Maximum resolution for uploaded images
pl: Maksymalne wymiary wysyłanych plików graficznych

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
pl: Maksymalne wymiary wysyłanego pliku (np. 640x480). W pikselach. Wpisz 0, aby znieść ograniczenie.

en: WIDTHxHEIGHT
pl: SZEROKOŚĆxWYSOKOŚĆ

en: Maximum file size per upload
pl: Maksymalny rozmiar wysyłanego pliku

en: Total file size per user
pl: Rozmiar wszystkich plików, które może wysłać użytkownik

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
pl: Maksymalna wielkość wszystkich plików, które wysłać może użytkownik witryny (w megabajtach).

en: Web File Manager
pl: Menedżer plików Web

en: File Browser
pl: Przeglądarka plików

en: File Upload
pl: Wysyłanie pliku

en: [<a href="@link">more help...</a>]
pl: <a href="@link"><em>więcej informacji...</em></a>

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Metadata
pl: Metadane

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: Delete File
pl: Usuń plik

en: Delete role
pl: Usuń rolę

en: Width must be an integer.
pl: Szerokość musi być liczbą.

en: Save role
pl: Zachowaj rolę

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: Add role
pl: Dodaj rolę

en: mm/dd/yy
pl: dd.mm.yy

en: Player Width
pl: Szerokość odtwarzacza

en: language
pl: język
