Web File Manager (6.x-2.10) - en to sk translation catalogue (61 entries)

en: title
sk: názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Filename
sk: Názov súboru

en: link
sk: odkaz

en: format
sk: formát

en: Attachment
sk: Príloha

en: Permitted file extensions
sk: Povolené prípony súborov

en: Upload
sk: Nahrať

en: file
sk: súbor

en: Read full article to view attachments.
sk: Prečítajte si celý článok pre zobrazenie príloh.

en: 1 attachment | @count attachments
sk[0]: @count príloha
sk[1]: @count prílohy
sk[2]: @count príloh

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Owner
sk: Vlastník

en: directory
sk: adresár

en: Directory
sk: Adresár

en: access denied
sk: prístup odmietnutý

en: Sort by file name
sk: Zoradiť podľa nazvu súboru

en: Sort by file size.
sk: Zoradiť podľa veľkosti súboru.

en: Sort by mime type.
sk: Zoradiť podľa mime typu.

en: Close
sk: Zatvoriť

en: anonymous
sk: neprihlásený

en: Modified
sk: Upravené

en: Attachments
sk: Prílohy

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
sk: Maximálne povolené rozlíšenie obrázkov vyjadrené ako ŠÍRKAxVÝŠKA (napr. 640x480). Zadajte 0 pre neobmedzené rozlíšenie.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
sk: V závislosti na nastavení serveru môžu byť tieto možnosti zmenené v systémovom súbore php.ini, v súbore php.ini vo vašom priečinku Drupalu, v súbore settings.php alebo v súbore .htaccess v hlavnom priečinku vášho Drupalu.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
sk: Obmedzenie veľkosti súboru, pre kategóriu používateľov %role, musí byť väčšie ako nula.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
sk: Obmedzenie veľkosti súboru pre jedno nahratie, pre kategóriu používateľov %role, je väčšie než kvóta pre používateľa.

en: Maximum resolution for uploaded images
sk: Maximálne rozlíšenie nahrávaných obrázkov

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
sk: Maximálne povolené rozlíšenie obrázkov (napr. 640x480). Zadajte 0 pre neobmedzené rozlíšenie.

en: WIDTHxHEIGHT
sk: VÝŠKAxŠÍRKA

en: Maximum file size per upload
sk: Maximálna veľkosť jedného súboru

en: Total file size per user
sk: Celková veľkosť súboru na používateľa

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
sk: Maximálna veľkosť všetkých súborov (v megabajtoch), ktoré môže mať používateľ na vašom webe.

en: File Browser
sk: Prehliadač súborov

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
sk: Bola upravená veľkosť obrázka, aby odpovedal maximálnemu povolenému rozlíšeniu %resolution.

en: [<a href="@link">more help...</a>]
sk: [<a href="@link">pomocník</a>]

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Delete File
sk: Odstrániť súbor

en: Delete role
sk: Odstrániť kategóriu používateľov

en: Save role
sk: Uložiť kategóriu používateľov

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: Add role
sk: Pridať kategóriu používateľov

en: Instructions:
sk: Inštrukcie:

en: mm/dd/yy
sk: mm/dd/rr

en: download file
sk: prevziať súbor

en: language
sk: jazyk
