Web File Manager (6.x-2.10) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: file
ta: கோப்பு

en: access denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது

en: [<a href="@link">more help...</a>]
ta: [<a href="@link">மேலதிக உதவிக்கு...</a>]
