Web File Manager (6.x-2.11) - en to eu translation catalogue (47 entries)

en: title
eu: izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: link
eu: esteka

en: name
eu: izena

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Permitted file extensions
eu: Baimendutako fitxategi luzapenak

en: Upload
eu: Igo

en: file
eu: fitxategia

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Owner
eu: Jabea

en: Directory
eu: Fitxategia

en: access denied
eu: Sarbidea ukatuta

en: Close
eu: Itxi

en: anonymous
eu: anonimoa

en: Modified
eu: Aldatua

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: WIDTHxHEIGHT
eu: ZABALERAxALTUERA

en: Maximum file size per upload
eu: Igoera bakoitzeko gehienezko fitxategi tamaina

en: Total file size per user
eu: Erabiltzaile bakoitzeko gehienezko fitxategi tamaina osoa

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
eu: Gunean erabiltzaileak osotara eduki dezakeen gehienezko fitxategi tamaina (megabyteetan).

en: File Browser
eu: Fitxategi nabigatzailea

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: [<a href="@link">more help...</a>]
eu: [<a href="%link">laguntza gehiago...</a>]

en: Clear
eu: Garbitu

en: width
eu: zabalera

en: height
eu: altuera

en: Delete File
eu: Ezabatu fitxategia

en: Delete role
eu: Ezabatu zeregina

en: Save role
eu: Gorde zeregina

en: Add role
eu: Gehitu zeregina

en: mm/dd/yy
eu: hh/ee/uu

en: language
eu: hizkuntza
