Web File Manager (6.x-2.11) - en to he translation catalogue (53 entries)

en: title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Filename
he: שם קובץ

en: link
he: קישור

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Permitted file extensions
he: סיומות קבצים מותרות

en: Upload
he: העלאה

en: file
he: קובץ

en: Read full article to view attachments.
he: קרא את המאמר המלא לצפייה בקבצים מצורפים.

en: 1 attachment | @count attachments
he[0]: צְרוּפָה אחת
he[1]: @count צְרוּפות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Owner
he: בעלים

en: Directory
he: סיפרייה

en: access denied
he: גישה נדחתה

en: description
he: תיאור

en: Close
he: סגירה

en: Folder
he: תיקיה

en: Modified
he: השתנה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
he: הגודל המרבי המותר מובע בתורת רוחבxגובה (לדוגמה 640x480). הגדר 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
he: מגבלת גודל הקובץ %role צריכה להיות מספר הגדול מאפס.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
he: גודל הקובץ המירבי להעלאה %role הינו גדול מסך גודל הקבצים המותר למשתמש.

en: Maximum resolution for uploaded images
he: רזולוציה מירבית עבור התמונות שהועלו

en: WIDTHxHEIGHT
he: רוחבxגובה

en: Maximum file size per upload
he: גודל קובץ מירבי לכל העלאה

en: Total file size per user
he: סך גודל קבצים למשתמש

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
he: הגודל המירבי של סך הקבצים באתר לכל משתמש (במגה-בתים).

en: File Upload
he: העלאת קובץ

en: [<a href="@link">more help...</a>]
he: [<a href="@link">עזרה נוספת...</a>]

en: Clear
he: ניקוי

en: width
he: רוחב

en: height
he: גובה

en: Delete File
he: מחיקת קובץ

en: Delete role
he: מחיקת תפקיד

en: Save role
he: שמירת תפקיד

en: Resize
he: שינוי גודל

en: Add role
he: הוספת תפקיד

en: language
he: שפה

en: refresh
he: רענון
