Web File Manager (6.x-2.11) - en to hu translation catalogue (113 entries)

en: title
hu: cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: File
hu: Fájl

en: version
hu: verzió

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Filename
hu: Fájlnév

en: link
hu: hivatkozás

en: format
hu: formátum

en: name
hu: név

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Permitted file extensions
hu: Engedélyezett fájlkiterjesztések

en: Upload
hu: Feltöltés

en: file
hu: fájl

en: Date Format
hu: Dátumformátum

en: Read full article to view attachments.
hu: A teljes tartalom olvasásakor tekinthetőek meg a csatolások.

en: 1 attachment | @count attachments
hu[0]: 1 csatolmány
hu[1]: @count csatolmány

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: directory
hu: könyvtár

en: Directory
hu: Könyvtár

en: access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: description
hu: leírás

en: Sort by file name
hu: Rendezés fájlnév szerint

en: Sort by file size.
hu: Rendezés fájlméret szerint.

en: Sort by mime type.
hu: Rendezés MIME típus szerint.

en: Close
hu: Bezár

en: anonymous
hu: névtelen

en: Folder
hu: Mappa

en: Modified
hu: Változtatott

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: With links
hu: Letöltési linkekkel

en: Without links
hu: Linkek nélkül

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
hu: A képeknek engedélyezett legnagyobb felbontás SZÉLESSÉG×MAGASSÁG formában (például 640×480 képpont). Nullára (0) állítva semmilyen korlátozás nem lép életbe.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size MB.
hu: A PHP beállításai %size MB-ra korlátozzák a feltöltésenkénti legnagyobb fájl méretét.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
hu: A kiszolgáló-környezet függvényében a beállítások a rendszerszintű php.ini fájlban, a Drupal könyvtárában lévő php.ini fájlban, a Drupal settings.php fájljában vagy a Drupal gyökerében lévő .htaccess fájlban módosíthatóak ezek a beállítások.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
hu: %role fájlméret-határnak pozitív számnak kell lennie.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
hu: %role feltöltésenkénti legnagyobb fájl mérete nagyobb, mint a megengedett összesített fájlméret felhasználónként.

en: Icon directory
hu: Ikon könyvtár

en: Maximum resolution for uploaded images
hu: Feltöltött képek legnagyobb felbontása

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
hu: A megengedett legnagyobb képméret (például 640×480 képpont). Nullára állítva semmilyen korlátozás nem lép életbe.

en: WIDTHxHEIGHT
hu: SZÉLESSÉGxMAGASSÁG

en: Maximum file size per upload
hu: Egy feltöltés legnagyobb mérete

en: Total file size per user
hu: Az összesített fájlméretek maximuma felhasználónként

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
hu: A legnagyobb összesített fájlméret, amivel a felhasználó a webhelyen rendelkezhet (megabájtban).

en: WebFM debug
hu: WebFM hibakeresés

en: File Browser
hu: Fájlböngésző

en: File Upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Uploaded file will be saved to the current directory.
hu: A feltöltött file az aktuális könyvtárba lesz elmentve.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
hu: A képet át kellett méretezni, hogy az engedélyezett %resolution méreten belül maradjon.

en: [<a href="@link">more help...</a>]
hu: [<a href="@link">további segítség…</a>]

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: access webfm
hu: webfm elérése

en: view webfm attachments
hu: webfm csatolmányok megtekintése

en: Clear
hu: Törlés

en: Metadata
hu: Metaadat

en: WebFM root not set
hu: WebFM gyökér nincs beállítva

en: width
hu: szélesség

en: height
hu: magasság

en: Delete File
hu: Fájl törlése

en: Delete role
hu: Szerepkör törlése

en: Save role
hu: Szerepkör mentése

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Add role
hu: Szerepkör létrehozása

en: Instructions:
hu: Elkészítés:

en: The directory
hu: A könyvtár

en:  is not writable
hu:  nem írható

en:  failed
hu:  sikertelen

en:  already exists
hu:  már létezik

en: Invalid name
hu: Érvénytelen név

en: rename
hu: átnevez

en:  read-only
hu:  csak olvasható

en:  could not be deleted
hu:  nem törölhető

en:  already in db
hu:  már az adatbázisban

en: Cannot open dir
hu: nem lehet megnyitni a könyvtárat

en: dd/mm/yy
hu: nn/hh/éé

en: mm/dd/yy
hu: hh/nn/éé

en: Set the order of day/month in date fields.
hu: Dátum mezőkben a nap/hónap sorrendjének beállítása.

en: Public Access
hu: Publikus hozzáférés

en: Open attachments in a new browser window
hu: Csatolmányok megnyitása egy új böngésző ablakban

en: Enable file date column
hu: Engedélyezi a fájl dátum oszlopot

en: Enable file size column
hu: Engedélyezi a fájl méret oszlopot

en: file
hu: fájl

en: Player Width
hu: Lejátszó szélessége

en: download file
hu: fájl letöltése

en: language
hu: nyelv

en: refresh
hu: frissít

en: Auto-start
hu: Automatikus lejátszás

en: If yes, player starts automatically.
hu: Ha igen, a lejátszás automatikusan elindul.

en: Loop Audio
hu: Folyamatos lejátszás

en: If yes, player loops audio.
hu: Ha igen, a lejátszás folyamatos lesz.

en: Initial Volume
hu: Kezdeti hangerő

en: Initial volume level (from 0 to 100).
hu: A kezdeti hangerő szintje (0-tól 100-ig).

en: Buffer Time
hu: Buffer idő

en: Buffering time in seconds.
hu: Buffer idő másodpercben.

en: Volume must be between 0 and 100.
hu: A hangerőnek 0 és 100 között kell lennie.

en: Buffer must be an integer.
hu: A buffer időnek egész számnak kell lennie.

en: %file1 or %file2 were not found in %directory, download the <a href="http://wpaudioplayer.com/download">standalone WordPress Audio Player</a>.
hu: %file1 vagy %file2 nem található a %directoryban, letöltsd le a <a href="http://wpaudioplayer.com/download">standalone WordPress Audio Player</a>-t.

en: file not in database
hu: fájl nincs az adatbázisban

en: downloads
hu: letöltések

en: unknown file
hu: ismeretlen fájl

en: unknown operation
hu: ismeretlen művelet
