Web File Manager (6.x-2.11) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Filename
jv: Jeneng File

en: link
jv: pranālā

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Upload
jv: Unggah

en: file
jv: berkas

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Owner
jv: Sing duwé

en: access denied
jv: aksés ditolak

en: Delete role
jv: Mbusak parāgā

en: Save role
jv: Simpen paraga

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: Add role
jv: Tambahnā parāgā

en: language
jv: basa
